top of page
  • Twitter Clean

Dj, konferansjer, wodzirej, człowiek "od mikrofonu" na twoim weselu, studniówce, evencie czy imprezie firmowej. Człowiek, który nie boi się wyjść na parkiet by zaproponować coś ciekawego.

Zdaję się, że czas, w którym zajmuje się oprawą uroczystości staję się coraz dłuższy i na dzień dzisiejszy jest to już jakieś 8 lat. Nie lubię jednak stać w miejscu, a rozwijać się - co za tym idzie ciągle wrzucać jakieś nowe, ciekawe rozwiązania.

  • w-flickr

Moje podejście do waszej imprezy jest zwykle indywidualne, cenię sobie dobry smak i klasę imprezy. Lubię wyzwania przed którymi staję, bo każdą imprezę traktuje bardzo poważnie i osobiście. U mnie na weselu nie znajdziesz zabaw "poniżej pasa" które mogłyby zniesmaczyć Twoich gości.

Co więcej chciałbym wam powiedzieć też o swoim śpiewie, który wykorzystuje podczas wesel. Staram się zbudować fajny klimat i podśpiewać specjalnie dla pary młodej, dla rodziców czy dla waszego specjalnego gościa. Mój repertuar jest odświeżany ale klasyki to jest to czego się po prostu nie zmienia.

Co do samej muzyki, którą gram mogę powiedzieć tylko jedno, u mnie nie znajdziesz identycznej playlisty jak na weselu znajomych u których grałem, staram się dobierać muzykę na żywo i dopasowywać do Twojej ekipy, bo każdy parkiet jest inny. Lubie wyszukiwać perełki i stare dobre rytmy które do dzis grzeją parkiety na całym świecie. 

bottom of page